Ogłoszenia parafialne 22 października 2017 r.

1.      Różaniec  odmawiamy od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. oraz w niedzielę o godz. 17.40. Różaniec dla dzieci w  środę  na godz. 17.00.

2.     Dzisiaj można wpisać się na listę popierającą ustawę „Zatrzymaj Aborcję”.

3.     Spotkanie dla młodzieży gimnazjalnej z klasy II i III oraz klasy VII odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 18.00.

4.     Spotkanie dla rodziców, których dzieci przygotowują się do Pierwszej Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

5.     Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych, dlatego udając się na cmentarz warto zwrócić uwagę na składanie odpadów do ustawionych pojemników na śmieci. Nie należy wyrzucać pozostałości poza ogrodzenie cmentarza oraz tworzyć własnych miejsc pozostawiana śmieci. W ostatnim czasie wzrosły koszty utrzymania cmentarza m.in. z powodu podwyżki dzierżawy za kontenery na śmieci. W ostatnich miesiącach dokonaliśmy przeglądu stanu cmentarza oraz grobów, dlatego też w wielu miejscach pojawią się kartki informujące o zakończonym okresie dzierżawy miejsca. Brak zainteresowania i chęci uregulowania zaległości oznacza pełną rezygnację z zajmowanego miejsca. Przypominamy zatem, że po okresie 20 lat należy odnowić tzw. pokładne.

6.     Dzienny Dom Pobytu przy ul. Poznańskiej 10 zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Numer konta parafii, na które można wpłacać dowolne ofiary z przeznaczeniem na potrzeby remontowe.

Parafia Rzym-Kat.p.w.Opatrzności Bożej w Inowrocławiu

WBK S.A. I o. Inowrocław

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazane ofiary, a zwłaszcza tym, którzy systematycznie pamiętają o potrzebach materialnych naszej parafii. Bóg zapłać !

Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn