Ogłoszenia parafialne 29 października 2017 r.

1.      Różaniec  za zmarłych czyli tzw. wymienianki będziemy odmawiać od dnia 2 listopada w dni powszednie po wieczornej Mszy św. W niedzielę przed wieczorną Mszą św. Karteczki na których należy wpisać imiona i nazwiska zmarłych można składać w zakrystii po każdej Mszy św.

2.     W dniu Wszystkich Świętych – 1 listopada w kościele zostaną odprawione Msze św. o godz. 7. 30 i 9.30. Msza św. na cmentarzu rozpocznie się o godz. 14.30. Po Mszy św. procesja z modlitwą za zmarłych.

3.     W Dniu Zadusznym czyli 2 listopada Msza św. na cmentarzu zostanie odprawiona o godz. 15.00. Po niej procesja z modlitwą za zmarłych. W kościele wraz z wymieniankami Msza św. wieczorem o godz. 18.00.

4.     W okresie od 30 października do 3 listopada br. Starostwo Powiatowe udostępnia parking dla samochodów osobowych przyjeżdżających na cmentarz. Prosimy zwrócić uwagę za zmienione tymczasowo zasady ruchu  i postoju przy inowrocławskich cmentarzach.

5.     Chorych z posługą sakramentalną z okazji pierwszego piątku miesiąca odwiedzimy w piątek od godz. 8.15.

6.     Sakrament pojednania dla dzieci i młodzieży odbędzie się w piątek od godz. 17.00.

7.     We wtorek 31 października odbędzie się Noc Świętych pod hasłem „Tajemnica Świętości”. Początek o godz. 19.30 w kościele pw. Zwiastowania NMP a zakończenie Apelem Jasnogórskim w kościele pw. Imienia NMP w Inowrocławiu.

Numer konta parafii, na które można wpłacać dowolne ofiary z przeznaczeniem na potrzeby remontowe.

Parafia Rzym-Kat.p.w.Opatrzności Bożej w Inowrocławiu

WBK S.A. I o. Inowrocław

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazane ofiary, a zwłaszcza tym, którzy systematycznie pamiętają o potrzebach materialnych naszej parafii. Bóg zapłać !

Wtorek, II Tydzień Adwentu Rok B, II Dzień Powszedn