Ogłoszenia parafialne 25 luty 2018 r.

1.    Po feriach zimowych wracamy do zwykłego porządku celebrowania Eucharystii w dni powszednie.

2.    W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dzieci o godz. 16.30, natomiast osoby dorosłe na godz. 17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym  śpiewamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15 .

3.    Sakrament pojednania dla dzieci i młodzieży z okazji pierwszego piątku miesiąca odbędzie się w piątek od godz. 16.00. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.15. Następne odwiedziny z okazji świąt wielkanocnych planujemy na piątek 23 marca br.

4.    W czasie Wielkiego Postu można złożyć ofiarę do puszek z przeznaczeniem na zakup kwiatów i dekorację do Grobu Pańskiego. Wszystkim dotychczasowym ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.

5.    W kościele pw. Św. Krzyża rozpoczyna się przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Szczegółowe informacje oraz gdzie należy się zgłosić są dostępne w gablotce informacyjnej.

Numer konta parafii, na które można wpłacać dowolne ofiary z przeznaczeniem na potrzeby remontowe.

Parafia Rzym-Kat.p.w.Opatrzności Bożej w Inowrocławiu

WBK S.A. I o. Inowrocław

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazane ofiary, a zwłaszcza tym, którzy systematycznie pamiętają o potrzebach materialnych naszej parafii.
Bóg zapłać !

Niedziela, II Tydzień Wielkiego Postu