Ogłoszenia parafialne 11 czerwca 2017 r.

1.     Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie po wieczornej Mszy św. a w niedzielę o godz. 17.45.

2.     W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej czyli Boże Ciało. Msze św. przedpołudniem zostaną odprawione o godz. 7.30 i 9.30 – po tej Mszy św. procesja eucharystyczna ulicami wokół kościoła. Wieczorna Msza św. zostanie odprawiona o godz. 18.00. procesje eucharystyczne w czasie oktawy Bożego Ciała będą odbywać się w dni powszednie po wieczornej Mszy św. wokół kościoła.

3.     Próba dla dziewczynek sypiących kwiaty odbędzie się we wtorek o godz. 17.15. Zbiórka przy kościele. Prosimy panów o pomoc w przygotowaniu ołtarzy i przeniesieniu poszczególnych elementów w czwartek /Boże Ciało/ o godz. 7.00.

4.     Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem " Czas na Rodzinę" rozpocznie się dzisiaj o godzinie 15.00 na Skwerze patrona rodzin św. Jana Pawła II.

5.     Parafia Imienia NMP organizuje pielgrzymkę do Gruzji i Armenii. Odbędzie się ona w dniach od 7-17 października 2017 r. Informacje na stronie internetowej parafii imienia.pl. Spotkanie informacyjne 18 czerwca po Mszy św. o g. 12:30 w bazylice mniejszej.

6.      Zbierane dzisiaj ofiary przeznaczamy na potrzeby materialne parafii. Bóg zapłać.

7.     Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w poniedziałek ,środę i piątek po wieczornej Mszy św.

Numer konta parafii, na które można wpłacać dowolne ofiary z przeznaczeniem na potrzeby remontowe.

Parafia Rzym-Kat.p.w.Opatrzności Bożej w Inowrocławiu

WBK S.A. I o. Inowrocław

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazane ofiary, a zwłaszcza tym, którzy systematycznie pamiętają o potrzebach materialnych naszej parafii. Bóg zapłać !

Niedziela, XII Tydzień zwykły Rok A, I Dwunasta Niedz